I Noworoczny Turniej Trójek Koszykarskich

2010-01-14

I Noworoczny Turniej Trójek Koszykarskich

Sezon sportowy 2010 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mościsku rozpoczął się 13 stycznia, a inicjował go - „I Noworoczny Turniej Trójek Koszykarskich”.

Otwarcia zawodów dokonała dyrektor placówki p. Dorota Furtak - życząc uczestnikom dobrej zabawy i "zdrowej" rywalizacji. Do zawodów stanęło 5 drużyn: 3 drużyny chłopców i 2 drużyny dziewcząt. Po rozegraniu zaciekłych meczów (z zachowaniem zasady fair play) , od których "grzały" się kosze, ranking zawodów prezentował się następująco:

Drużyny Dziewcząt:

1. miejsce - "Turbodynamonajlepsi"
  2. miejsce - "Szampańskie"

Drużyny Chłopców:

1. miejsce - "Ala z Podhala"
  2. miejsce ' "Niedopokonania Drużyna"
  3. miejsce - "Napakowane Pudziany"

Zwycięskie drużyny otrzymały dyplomy i słodkie nagrody ufundowane przez Radę Rodziców ZSzP w Mościsku. Pomysłodawcą i koordynatorem turnieju był nauczyciel w-f p. Grzegorz Różycki. Przedsięwzięcie zostało wpisane na stałe do Szkolnego Kalendarza imprez sportowych.