Komunikat dla pasażerów komunikacji miejskiej

2010-01-07

Komunikat dla pasażerów komunikacji miejskiej

W grudniu ubiegłego roku informowaliśmy pasażerów komunikacji miejskiej, że zostanie wprowadzony system sprzedaży biletów „Mobilet”, umożliwiający wnoszenie opłaty za pomocą telefonu komórkowego. Usługa ta została wprowadzona z dniem 06 stycznia 2010 roku.

Obsługa systemu jest bardzo prosta i przyjazna dla użytkownika. Szczegółową instrukcję działania systemu Mobilet, znajdą Państwo pod internetowym adresem www.mobilet.pl.

System ten działa na terenie powiatu dzierżoniowskiego na wszystkich kierunkach obsługiwanych przez ZKM Bielawa. Dla przypomnienia podajemy, że na terenie całego powiatu organizatorem usług w zakresie komunikacji miejskiej pełni Gmina Bielawa - ZKM Bielawa. Na terenie naszej gminy dotyczy to kierunków: Ostroszowice, Jodłownik, Byszów przez Dobrocin, Roztocznik oraz na kierunku Piława Dolna.