2009-10-13

Obchody Święta Edukacji Narodowej

Dzień 14 października – będzie okazją do złożenia gratulacji i życzeń nauczycielom za ich pełną zaangażowania i poświecenia pracę.

Szczególna uroczystość odbędzie się w tym dniu o godzinie 13.30 w Urzędzie Gminy Dzierżoniów. W czasie jej trwania Wójt Pan Marek Chmielewski wręczy nagrody Wójta Gminy Dzierżoniów wyróżnionym nauczycielom z jednostek oświatowych naszej gminy. Taką nagrodą w tym roku zostanie wyróżnionych trzech nauczycieli.

Ale jest to także święto wszystkich pracowników oświaty. Niech Wasza praca, Szanowni Państwo przyczyni się do budowania autorytetu szkoły wśród uczniów, rodziców i środowiska lokalnego, ogromna jest bowiem Wasza rola ludzi, którzy swoją postawą potrafią kształtować młode pokolenie