2009-09-21

Centrum Informacji Turystycznej

Urząd Gminy Dzierżoniów informuje, że zgodnie z uchwałą Zarządu Stowarzyszenia Turystycznego Gmin Gór Sowich w skład którego wchodzi między innymi gmina Dzierżoniów prowadzenie informacji turystycznej odbywa się w Centrum Informacji Turystycznej w Bielawie przy ulicy Wolności 128 b.

Można się tam dowiedzieć się o walorach kulturalnych i naturalnych naszego regionu, możliwości wypoczynku i spędzenia wolnego czasu w regionie. CIT zajmuje się także udzielaniem informacji o imprezach kulturalnych, sportowych i turystycznych odbywających się w Bielawie i okolicznych miejscowościach, prowadzi sprzedaż map, planów miast, przewodników, pamiątek i albumów dotyczących naszego regionu. Potrzebne informacje można uzyskać zarówno bezpośrednio w biurze CIT, jak również za pośrednictwem telefonu, fax-u, poczty elektronicznej jak i tradycyjnej.

Centrum Informacji Turystycznej
ul. Wolności 128 b
58-260 Bielawa

godz. pracy:
- poniedziałek - piątek 9.30-17.30
- sobota 10.00-13.30
- niedziela 14.00-16.00 (od 15.IV do 15.IX)

tel/faks: (074) 833 40 24
e-mail: cit@barl-bielawa.pl