"III Ostroszowicki Piknik Muzyczny" podsumowanie

2009-06-02

"III Ostroszowicki Piknik Muzyczny" podsumowanie

III Ostroszowicki Piknik Muzyczny odbył się w niedzielę 30 maja 2009 r. Ze względu na kapryśną pogodę całą imprezę organizatorzy, czyli Rada Sołecka Ostroszowic, zorganizowali w sali gimnastycznej.

W pikniku udział wzięli: Formacja Taneczna "Flex" z Owiesna, Grupa Wokalna Damiana Drozdowskiego, Chór Ludowy "Macieje", zespół muzyczny "Werniks", zespół muzyczny "Carmen", zespół muzyczny "One Face". Gościnnie wystąpił zespół z Kamiennej Góry "Atum". Gwiazdą imprezy był kabaret ze Śląska "Antyki". Zgromadzona publiczność bawiła się wyśmienicie - śpiewano z kabaretem śląskie utwory, publiczność żywo reagowała na występy zespołów. Zabawa taneczna trwała (już na powietrzu) do późnych godzin nocnych. Organizatorzy, czyli sołtys wsi i Rada Sołecka z Ostroszowic pragną podziękować za pomoc wójtowi gminy Dzierżoniów Markowi Chmielewskiemu, Ochotniczej Straży Pożarnej z Ostroszowic - za pomoc i ochronę imprezy, Dorocie Romaniewicz - za opiekę medyczną, sponsorom: producentowi schodów - państwu Antkowiak oraz producentowi mebli panu Rogala.

Dziękujemy i zapraszamy za rok.