2009-05-27

„Swojskie jadło” w Mościsku

W sobotę 23 maja, nad stawem w Mościsku odbył się festyn sportowo-rekreacyjny pod hasłem "Swojskie jadło", zorganizowany przez rodziców i nauczycieli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku.

Na kramikach kusiły: pierogi, naleśniki, krokiety, żurek w chlebie, szaszłyki, potrawy z grilla, oraz bogaty wybór domowych ciast. No cóż, czasy się zmieniają, to i "swojskie jadło" też...

Dzieciaki szalały na gokardach, licznie uczestniczyły w konkurencjach sportowych m. in.: w skokach na skakance, strzał do bramki piłki do rugby, odbijanie ping-ponga. Za pierwsze trzy miejsca zawodnicy otrzymywali medal i dyplom oraz słodki upominek. Za zajęcie miejsc IV-VI zawodnicy otrzymywali dyplom i słodki upominek.

Uzyskany dochód zostanie przeznaczony na wymianę urządzeń na placu zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym.

opr. Krystyna Chrostowska