2007-03-27

Szkolny mundial w Piławie Dolnej

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Tuszynie 14 marca wzięli udział w szkolnym mundialu rozegranym w Piławie Dolnej. Zmaganiom przyglądały się dwa dwuosobowe zespoły dziennikarskie, których zadaniem będzie zrelacjonowanie rozgrywek swoich kolegów.

Podczas mundialu walczyło ze sobą siedem pięcioosobowych drużyn złożonych z uczniów klas IV, V i VI. Szkolni dziennikarze pilnie obserwowali zmagania młodych sportowców, robili im zdjęcia i notowali swoje uwagi. Pokłosiem ich pracy będą przygotowywane właśnie reportaże. Impreza odbyła się dzięki stałemu zaangażowaniu sponsora. PZU Życie wspiera materialnie tego rodzaju turnieje szkolne i międzyszkolne. Funduje uczniom piłki, koszulki i różnego rodzaju gadżety. Również tym razem otrzymali je wszyscy uczestnicy mundialu w Piławie Dolnej.