2009-05-08

Majówki nadszedł czas...

Długi weekend, ciepłe słońce i majowy nastrój skłonił członków Stowarzyszenia "Przystań Mościsko" do zorganizowania majowego pikniku.

Bez obaw o ewentualną niepogodę, bo zaopatrzeni w nowo zakupione namioty i ławkostoły – 2 maja zaproponowali gościom bogatą ofertę rozrywkową, sportową i kulinarną. W licznych konkurencjach sportowych zmagali się najmłodsi i z dumą odbierali medale lub osładzali gorycz porażki słodkim "co nieco".

W loterii fantowej wygrywał każdy los, a najszczerzej szczęście uśmiechnęło się do Kubusia Sulikowskiego – przypadła mu w udziale nagroda główna w postaci roweru górskiego. W powietrzu unosił się zapach pieczonych kiełbasek, skwierczącej kaszanki i ogniście pikantnych hot-dogów i hamburgerów. Oczekiwaniom uczestników sprostali również strażacy, którzy umilali majowe spotkanie "rejsami" łodzią po stawie. Wraz z zachodem słońca rozpoczęła się wspaniała zabawa pod gwiazdami.

Stowarzyszenie „Przystań Mościsko”