Certyfikaty dla uczniów Gimnazjum Gminnego!

2009-05-04

Certyfikaty dla uczniów Gimnazjum Gminnego!

30 kwietnia 2009r. na uroczystym apelu w Gimnazjum Gminnym im. ks. Jana Melca w Dzierżoniowie zostały rozdane uczniom certyfikaty, którzy brali udział w powiatowym programie edukacyjno-profilaktycznym w zakresie promowania ratownictwa medycznego wśród młodzieży pod hasłem "Mam swoje lata i wiem co robię".

Organizatorami programu są:

• Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie
  • Komenda Powiatowa Policji
  • Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie
  • NZOZ Szpital Powiatowy Sp. z.o.o - Dział Pomocy Doraźnej
  • Polski Czerwony Krzyż Zarząd Rejonowy w Dzierżoniowie
  • Boxmet Medical Sp. z.o.o

Program składa się z trzech etapów:

• I etap - szkolenie wszystkich uczniów szkoły ( prezentacja multimedialna i dyskusja)
  • II etap - kurs udzialnia pierwszej pomocy w formie praktycznej i  teoretycznej dla wybranej szesnastoosobowej grupy
  • III etap - Powiatowy Turniej i podsumowanie programu – 22 maja 2009r.

Certyfikaty uczestnikom kursu wręczyli: Pan Marek Chmielewski - Wójt Gminy Dzierżoniów, Pani Grażyna Wójcik – Kierownik Biura Spraw Obywatelskich, Bezpieczeństwa I Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Dzierżoniowie, Starszy Kapitan Marek Hajduk - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie, Komisarz Przemysław Marut - zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Dzierżoniowie, młodszy aspirant Dariusz Szmigielski - Naczelnik Sekcji Prewencjii Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, Pani Jaonna Bańkowska – członek zarządu Boxmed Medical Sp. z o.o.

Certyfikaty otrzymali:
  1. Anna Winiarz