2009-04-17

Dopłaty do materiału siewnego

Urząd Gminy Dzierżoniów informuje, że Oddział Terenowy Agencji Rynku Rolnego we Wrocławiu od dnia 15 kwietnia 2009 r. do dnia 15 czerwca 2009 r. przyjmuje wnioski o przyznanie dopłat z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału siewnego kategorii elitarny lub kwalifikowany, mającej charakter pomocy de minimis w rolnictwie dla:

• zbóż ozimych (wysianych w okresie od 1 lipca do 30 listopada 2008 r.);
  • zbóż jarych (wysianych w 2009 r.);
  • mieszanek zbożowych sporządzonych z roślin zbożowych objętych systemem dopłat;
  • mieszanek pastewnych gatunków objętych systemem dopłat z wyłączeniem materiału siewnego ziemniaka;
  • roślin strączkowych (wysianych w 2009 r.);
  • ziemniaka (wysadzonego w 2009 r.).

Formularz wniosku o przyznanie dopłaty oraz więcej informacji na temat dopłaty oraz więcej informacji na temat dopłat można uzyskać w OT ARR we Wrocławiu, ul. Powstańców Śląskich 28/30, tel. 071/335-01-51 lub na stronie internetowej www.arr.gov.pl.