2009-04-09

I Wielkanocny Turniej w Mościsku

W przeddzień wielkanocnej przerwy świątecznej (08.04.2009 r.) uczniowie kl. IV-VI Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku rozegrali I Wielkanocny Turniej "W Rzucankę Siatkową".

Pomysłodawcą i koordynatorem imprezy był nauczyciel w-f p. Grzegorz Różycki. Żeńskie i męskie zespoły, startujące w turnieju, składały się z 3 zawodników ( po 1 z kl. IV, V, VI).

Jak na profesjonalną imprezę przystało rozgrywki rozpoczęły pojedynki: każdy -z każdym. Wśród zespołów żeńskich kolejne miejsca zajęły:

• I – "Czekoladowe Króliki"
  • II – "Szalone Kurczaki"
  • III – "Szalone Zajączki"
  • IV – "Gorące Ognie"
  • V – "Króliczki"

W kategorii męskiej zwyciężyła drużyna "Dzikie Kurczaki". Pozostałe miejsca zajęły:

• II – "Potulne Baranki"
  • III – "Łysa Zajączki".

Dyplomy oraz "okolicznościowe słodkości" otrzymały wszystkie startujące tria. Turniej został wpisany w kalendarz imprez szkoły.