Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

2009-02-25

Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt - wyniki

23 lutego w sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piławie Dolnej odbył się Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt Szkół Podstawowych o puchar Starosty Dzierżoniowskiego.

Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn ze szkół podstawowych powiatu dzierżoniowskiego. Uzyskane wyniki:

• SP 9 Dzierżoniów – SP 5 w Dzierżoniów 1:0
  • ZSP Ostroszowice – SP Tuszyn 0:1
  • SP 7 Bielawa – ZSP Mościsko 4:0
  • ZSP Piława Dolna – SP 3 Dzierżoniów 0:1
  • SP 9 Dzierżoniów - SP 7 Bielawa 0:4
  • ZSP Ostroszowice - ZSP Piława Dolna 1:1
  • SP 5 w Dzierżoniów - ZSP Mościsko 5:0
  • SP Tuszyn - SP 3 Dzierżoniów 0:4
  • SP 9 Dzierżoniów - ZSP Mościsko 1:0
  • ZSP Ostroszowice - SP 3 Dzierżoniów 1:0
  • SP 5 w Dzierżoniów - SP 7 Bielawa 0:4
  • SP Tuszyn - ZSP Piława Dolna 0:3

• mecz o III miejsce w turnieju: ZSP Piława Dolna - SP 9 Dzierżoniów 1:0
  • mecz o I miejsce w turnieju: SP 3 Dzierżoniów - SP 7 Bielawa 3:3 (rzuty karne 3:2)
Tabela końcowa :
  1. miejsce: Szkoła Podstawowa nr 3 w Dzierżoniowie w składzie: Paulina Kamińska, Marzena Wyrzykowska, Monika Kupis, Amelia Kociołek, Weronika Krajewska, Andżelika Krupa, Ewa Sufin, Aleksandra Lubczańska; opiekun Przemysław Pancer.
  2. miejsce: Szkoła Podstawowa nr 7 w Bielawie w składzie: Katarzyna Hyra, Klaudia Dudzik, Natalia Zagajewska, Adrianna Granzow, Sylwia Kliszczyńska, Katarzyna Chłądowicz, Angelika Białek, Angelika Wojciechowska; opiekun Tomasz Owczarek.
  3. miejsce: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piławie Dolnej w składzie: Natalia Chlipała, Natalia Cozminiciuc, Ada Dolata, Karolina Juraszek, Magdalena Kotowicz, Angelika Kozakiewicz, Edyta Majewska, Natalia Majewska; opiekun Krzysztof Twardak.
  4. miejsce: Szkoła Podstawowa nr 9 w Dzierżoniowie w składzie: Paulina Pierzyńska, Wiola Bejda, Katarzyna Bielarczyk, Milena Zając, Aleksandra Jaworska, Karolina Malanowska, Ewa Ausamit, Małgorzata Zielińska; opiekun Bogusław Wiśniewski.
  5. miejsce: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ostroszowicach, Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie, Szkoła Podstawowa w Tuszynie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mościsku.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a za zajęcie miejsc od I do III puchary i medale. Organizatorami turnieju byli Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Piławie Dolnej.