Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w gminie Dzierżoniów

2009-01-08

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w gminie Dzierżoniów

Po raz kolejny na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w gminie Dzierżoniów zapraszają Ostroszowice. Impreza rozpoczyna się w niedzielę 11 stycznia o godzinie 15:00.

Tradycyjnie będą występy uczniów i przedszkolaków: jasełka, piosenki i tańce, które będą dodatkowo podsumowaniem projektu „Mali artyści”. Ponadto wystąpi Chór Ludowy „Macieje” Ostroszowic, formacja taneczna „Space Dance” oraz ostroszowicki zespół rockowy „One Face”.

W trakcie programu artystycznego Rada Rodziców działająca przy ZSP w Ostroszowicach będzie sprzedawać ciasto domowe, kawę i herbatę - zysk oczywiście na cele WOŚP. Tradycyjnie już będzie loteria fantowa oraz licytacja gadżetów, które otrzymamy z fundacji. Do akcji tak jak zawsze włączają się strażacy z OSP w Ostroszowicach.

Miejsce - sala wiejska w Ostroszowicach..