2008-11-21

Gimnazjum Gminne znów na podium!

19 listopada 2008r.,w Gimnazjum nr 1 w Bielawie, odbyły się Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej chłopców. Po zwycięstwie tydzień temu w Międzyszkolnych Zawodach z radością jechaliśmy dalej walczyć!

Rozgrywki były bardzo emocjonujące. Nasi siatkarze pokazali się z bardzo dobrej strony. Prezentowali nienaganne umiejętności zarówno techniczne, jak i taktyczne. I znów sukces! Zdobyliśmy 3 miejsce w powiecie! Momentami wygrana była tuż, tuż, ale zabrakło nam przysłowiowego łutu szczęścia, aby wejść do półfinału strefy.

Trzecie miejsce to jednak duży sukces - gdyby były medale, to przecież byłby brąz! Wróciliśmy do szkoły z pucharem i dyplomem.

Gratulujemy drużynie: Adrianowi Radziwoniowi (kapitan), Michałowi Szlachcie, Arkadiuszowi Majewskiemu, Krzysztofowi Skorupie, Krzysztofowi Ferencowi, Dawidowi Cebuli, Kamilowi Radziwoniowi, Sławomirowi Skwarkowi. Należało im się dobre miejsce za dobrą grę. Walczyli zaciekle i honorowo! Jesteśmy z Was dumni!

Opiekun: mgr Mariola Tersa