2008-11-21

Inwentaryzacja azbestu w gminie

Urząd Gminy Dzierżoniów informuje, że w związku z prowadzoną inwentaryzacją wyrobów zawierających azbest na terenie gminy Dzierżoniów przez Związek Gmin Powiatu Dzierżoniowskiego (ZGPD-7) we wszystkich wsiach, w godzinach popołudniowych odbędą się spotkania.

Podczas, których będzie można skorzystać z pomocy pracownika ZGPD-7 przy wypełnianiu formularzy, które zostały przesłane do właścicieli nieruchomości, na terenie których znajdują się wyroby zawierające azbest.

Ponadto informujemy, że inwentaryzacja ta ma na celu stworzenie programu usuwania azbestu z terenu Powiatu Dzierżoniowskiego, w ramach którego mieszkańcy będą mogli starać się o refinansowanie nakładów poniesionych na przeprowadzenie demontażu i utylizację pokryć dachowych zawierających azbest.

Na spotkania zapraszamy także właścicieli nieruchomości, na terenie których znajdują się wyroby zawierające azbest, którzy dotychczas nie zgłosili informacji o posiadaniu azbestu i nie otrzymali formularzy, w celu uzupełnienia opracowywanej inwentaryzacji.

"HARMONOGRAM SPOTKAŃ w sprawie inwentaryzacji wyrobów zawierających azbest na terenie gminy Dzierżoniów" >>> tu pobierz...