2008-11-21

Halowy Turniej Piłki Nożnej - wyniki

Dnia 20.11.2008 w Gimnazjum nr 1 odbył się coroczny Turniej Piłki Nożnej Halowej.

Udział w nim wzięły drużyny reprezentujące dzierżoniowskie gimnazja: Gimnazjum Gminne im. ks. Jana Melca, Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 3 i Niepubliczne Gimnazjum Sióstr Salezjanek. Zawody rozgrywane były w systemie „każdy z każdym”.

W kolejnych meczach uzyskano następujące wyniki:

• Gimnazjum nr 1 – Gimnazjum nr 3, 2:4
  • Gimnazjum Gminne – NGSS, 9:6
  • Gimnazjum Gminne – Gimnazjum nr 3, 3:3
  • NGSS – Gimnazjum nr 1, 2:5
  • Gimnazjum nr 3 – NGSS, 1:6
  • Gimnazjum Gminne – Gimnazjum nr 1, 2:8
Kolejność końcowa:
  1. I miejsce: Gimnazjum nr 3
  2. II miejsce: Gimnazjum nr 1
  3. III miejsce: Gimnazjum Gminne
  4. IV miejsce: NGSS

Najlepszym strzelcem imprezy został Arkadiusz Majewski z Gimnazjum Gminnego (10 bramek).

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone medalami oraz nagrodami rzeczowymi w postaci piłek do piłki nożnej.

W składzie drużyny Gimnazjum Gminnego znaleźli się: Krzysztof Skorupa, Przemysław Szot, Przemysław Orłowski, Arkadiusz Majewski, Adrian Radziwoń, Michał Szlachta i Wojciech Kokoszka. Opiekunem drużyny był Piotr Sowa.