2008-10-22

Zawody w piłce nożnej - Gimnazjum Gminne

Dnia 10.10.2008 na boisku OSiR odbyły się rozgrywki szczebla miejskiego w piłce nożnej 11 – osobowej chłopców.

W zawodach udział wzięły drużyny reprezentujące Gimnazjum Gminne, Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 3. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Gimnazjum nr 1, drugie miejsce Gimnazjum Gminne, trzecie miejsce Gimnazjum nr 1.

Wyniki poszczególnych meczów:

• Gimnazjum nr 1 - Gimnazjum nr 3 1:0
  • Gimnazjum Gminne - Gimnazjum nr 1 2:3 (bramki dla GG strzelili: Adrian Radziwoń i Przemysław Szot)
  • Gimnazjum nr 3 - Gimnazjum Gminne 0:1 (bramkę dla GG strzelił: Przemysław Szot)

Awans do kolejnego szczebla rozgrywek uzyskały drużyny Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum Gminnego.

Kolejnym etapem rozgrywek były mistrzostwa powiatu dzierżoniowskiego, które odbyły się w Łagiewnikach. Wzięły w nich udział drużyny reprezentujące Gimnazjum Gminne z Dzierżoniowa, Gimnazjum nr 1 z Dzierżoniowa, Gimnazjum nr 3 z Bielawy i Gimnazjum z Łagiewnik. Emocjonujące rozgrywki zakończyły się zwycięstwem Gimnazjum Gminnego z Dzierżoniowa.

Uzyskano następujące wyniki:

• Gimnazjum Gminne - Gimnazjum nr 1 Dz-ow 2:3 (wynik zaliczony z rozgrywek miejskich)
  • Gimnazjum Gminne - Gimnazjum nr 3 B-wa 2:0 (bramki dla GG: Adrian Radziwoń i Przemysław Szot)
  • Gimnazjum Ł-ki - Gimnazjum nr 1 Dz-ów 1:0
  • Gimnazjum nr 1 Dz-ów - Gimnazjum nr 3 B-wa 0:1
  • Gimnazjum Gminne - Gimnazjum Ł-ki 2:0 (bramki dla GG: Arkadiusz Majewski i Adrian Radziwoń)
  • Gimnazjum nr 3 B-wa - Gimnazjum Ł-ki 2:3