2008-06-18

„Szybciej, mocniej, wyżej”

W ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” odbył się 9 czerwca w Mościsku Szkolny Festyn Profilaktyczny, zorganizowany przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mościsku, przy współfinansowaniu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Rady Sołeckiej w Mościsku.

W licznych zabawach sportowych, grach zespołowych i konkurencjach indywidualnych startowali przedszkolacy i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, a prowadzili te zmagania wychowawcy poszczególnych grup wiekowych. Na piersiach najdzielniejszych sportowców zawisły medale, wręczone przez p. dyrektor ZSzP mgr Dorotę Furtak, która wygłosiła również okolicznościowe pogadanki profilaktyczne. Rozdano także drobne nagrody rzeczowe, a całość okraszono obfitym poczęstunkiem dla wszystkich uczestników.

Dziękujemy Państwu Małgorzacie i Markowi Sotom (sklep "Margot") za pyszne lody, corocznie przekazywane dzieciom z okazji ich święta.

Dzieciakom gratulujemy i życzymy zdrowych, słonecznych wakacji, bez zagrożeń i używek, bez narażania zdrowie i życia !!

Opr. Krystyna Chrostowska