Brązowe medalistki z Gminy Dzierżoniów

2008-05-29

Brązowe medalistki z Gminy Dzierżoniów

26 maja 2008 roku we Wrocławiu odbyły się mistrzostwa Dolnego Śląska w piłce nożnej dziewcząt o puchar Telekomunikacji Polskiej.

Reprezentację Gminy Dzierżoniów utworzyły uczennice ze Szkoły Podstawowej z Tuszyna i z Piławy Dolnej.

W meczu półfinałowym dziewczęta uległy zeszłorocznym mistrzynią z Miszkowic, a w meczu o III miejsce rozstrzygniecie nastąpiło dopiero po rzutach karnych, które lepiej wykonywały mieszkanki naszego powiatu. Gminę Dzierżoniów reprezentowały: Magda Bocianowska, Karolina Berezicka, Magda Pastuch, Paulina Urlik, Wioletta Motyka, Adrianna Polejańczyk, Aleksandra Frydel, Aleksandra Wojciechowska, Dagmara Czop, Paulina Żygadło. Opiekunami medalistek byli: Anna Podkówka, Jacek Dzwolak oraz Krzysztof Twardak.