2017-12-21

Razem przy choince

Już po raz kolejny w ramach projektu socjalnego "Razem przy choince" Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów zorganizował spotkanie świąteczne dla dzieci i ich rodziców.

Uczestnicy wspólnie wykonywali ozdoby choinkowe. Na wszystkich czekał również słodki poczęstunek.

Spotkanie odbyło się w środę 20 grudnia w Gimnazjum Gminnym w Dzierżoniowie. Z dziećmi i ich rodzicami spotkali się również Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski oraz jego zastępca Jolanta Zarzeka. Wraz z kierownik OPS-u Elżbietą Rudnicką złożyli gościom życzenia świąteczne i włączyli się do wspólnej zabawy.

Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały prezenty. Wręczył je osobiście święty Mikołaj, który pojawił się na spotkaniu i jak zawsze dostarczył najmłodszym wiele uśmiechu i radości.