2017-12-18

Zagłosuj na swojego dzielnicowego!

Gazeta Wrocławska z Komendą Wojewódzką Policji we Wrocławiu organizują plebiscyt na najpopularniejszego dzielnicowego. W konkursie biorą udział wszyscy dzielnicowi pracujący na Dolnym Śląsku. To w sumie aż 590 policjantów. Wesprzyj swojego dzielnicowego - zagłosuj na dzielnicowego gminy Dzierżoniów Andrzeja Kłosa.

O dzielnicowych mówi się "policjanci pierwszego kontaktu". Każdego dnia starają się być jak najbliżej obywateli - pomagają im rozwiązywać problemy i podpowiadają, jak nie paść ofiarą przestępstwa.

Wszyscy mieszkańcy gminy Dzierżoniów mogą oddać swój głos na dzielnicowego swojego rewiru. Rewir nr 7 obsługuje w Komendzie Powiatowej Policji asp. szt. Andrzej Kłos. Ma 41 lat, w policji pracuje od lat 18. Dzielnicowym jest od początku 2006 r. Podległy mu teren to Nowizna, Mościsko, Włóki, Tuszyn, Kiełczyn, Książnica, Jędrzejowice, Uciechów, Kołaczów, Dębowa Góra, Dobrocin, Roztocznik, Byszów, Dobrocinek, Marianówek i Piława Dolna.

Na Andrzeja Kłosa można zagłosować wysyłając SMS o treści DDR.271 pod nr 72355. Jeden SMS to koszt 2,46 zł.

30 proc. dochodów z plebiscytu zostanie przekazanych Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Środki te trafią do rodziny podkom. Mariusza Koziarskiego, który zginął podczas akcji antyterrorystycznej w Wiszni Małej na początku grudnia br.

Zagłosuj na swojego dzielnicowego!