Młodzi przyjaciele czystego powietrza zapraszają na galę

2017-11-10

Młodzi przyjaciele czystego powietrza zapraszają na galę

Serdecznie zapraszamy na uroczystą galę podsumowującą projekt edukacyjny "Młodzi przyjaciele czystego powietrza", która odbędzie się we wtorek 14 listopada 2017 r. o godz. 10:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piławie Dolnej.

Akcja realizowana jest na terenie naszej gminy od początku września. W ramach przedsięwzięcia uczniowie wzięli udział w wielu inicjatywach mających na celu zwiększenie ich wiedzy na temat zanieczyszczeń powietrza - m.in. spotykali się z ekspertami i osobami specjalizującymi się w tej dziedzinie, zasadzili drzewa w Uciechowie, stworzyli w szkołach "kącik czystego powietrza" oraz zaprojektowali folder edukacyjny i plakat.

Szczegóły w poniższych informacjach:

Zadanie dofinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
we Wrocławiu.