2017-10-16

Zapraszamy na rodzinne wędkowanie

W związku z obchodami "Dnia Praw Rodziny", Stowarzyszenie Piława Dolna, Gmina Dzierżoniów oraz Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów zapraszają na "I Rodzinne Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Dzierżoniów".

Zawody odbędą się w niedzielę, 29 października 2017 r. o godzinie 15:00 na stawie w Piławie Dolnej. Regulamin zawodów przewiduje rywalizację drużynową w dwóch kategoriach:

• kategoria I - rodzice (opiekunowie prawni) i dziecko w wieku do lat 10,
  • kategoria II - rodzice (opiekunowie prawni) i dziecko w wieku 11-18 lat.

Zapisy przyjmuje pan Czesław Chodyra pod nr tel. 661 170 467. Zgłoszenia będzie można dokonać również bezpośrednio przed zawodami. W trakcie zawodów łowimy ryby metodą spławikową.

Zbiórka zawodników i losowanie stanowisk odbędzie się o godz. 14:30 w miejscu rozgrywania zawodów. Oficjalne rozpoczęcie przewidziano na godz. 15:00, a zakończenie zawodów planowane jest na godz. 17:00.

Po zakończeniu zawodów oraz wręczeniu nagród organizatorzy zapraszają zawodników na gorący posiłek.