2017-07-31

Puchar wójta dla Sparty Ostroszowice

Ludowe kluby sportowe z naszej gminy już po raz dziesiąty walczyły o puchar i nagrodę wójta w Nocnych Mistrzostwach Gminy Dzierżoniów w Piłce Nożnej. W sobotę 29 lipca w Uciechowie zmierzyło się ze sobą 5 drużyn.

Tym razem najlepsi okazali się zawodnicy LKS Sparta Ostroszowice. II miejsce zajęła drużyna DGPNZ LKS Roztocznik, III - LKS Koliber Uciechów, IV - LKS Błękitni Owiesno, a V - LKS Orzeł Piława Dolna.

Podczas tegorocznej, jubileuszowej edycji turnieju piłkarze wzięli udział w dodatkowych sportowych zmaganiach. Reprezentanci każdej z drużyn zmierzyli się w konkurencjach takich jak strzał z rogu, "obijanie" poprzeczki czy żonglowanie. Najwięcej punktów i tytuł "Turbo Kozaka" zdobył Adam Włodek z Kolibra Uciechów.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy już po raz kolejny zaangażowali się w organizację wydarzenia: Ludowemu Klubowi Sportowemu Koliber Uciechów, zespołowi "Uciecho-wianki", a także mieszkańcom i sołtys Uciechowa Elżbiecie Filipek.

Partnerem imprezy była firma FESTA SPORT.