Drogi od Agencji Nieruchomości Rolnych

2017-07-11

Drogi od Agencji Nieruchomości Rolnych

W dniu 7 lipca 2017 r. w Kancelarii Notarialnej we Wrocławiu Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski podpisał akt notarialny, dotyczący nieodpłatnego przejęcia od Agencji Nieruchomości Rolnych na własność gminy nieruchomości w Mościsku i Uciechowie.

Gmina przejęła:

• w Mościsku, działkę nr 686/20 o pow. 0,1907 ha - droga osiedlowa przy ul. Szkolnej;
  • w Uciechowie, działki nr 447/8 o pow. 0,0137 ha i 443/19 o pow. 0,0391 ha - drogi osiedlowe przy ul. Kościelnej.

Wraz z przejęciem Gmina Dzierżoniów uzyskała od Agencji Nieruchomości Rolnych bezzwrotną pomoc finansową na przebudowę ww. dróg w wysokości ok. 556 000,00 zł.

Planowany termin realizacji zadania do końca października 2017 roku.

Poniższe fotografie obrazują obecny stan techniczny przejętych nieruchomości.

Drogi od Agencji Nieruchomości Rolnych Drogi od Agencji Nieruchomości Rolnych Drogi od Agencji Nieruchomości Rolnych Drogi od Agencji Nieruchomości Rolnych Drogi od Agencji Nieruchomości Rolnych