Nagrody wójta dla najzdolniejszych uczniów

2017-06-26

Nagrody wójta dla najzdolniejszych uczniów

Zakończenie roku szkolnego to tradycyjnie czas na podsumowanie pracy uczniów w minionych 10 miesiącach. To również okazja do nagrodzenia tych najzdolniejszych - zarówno za sukcesy naukowe, jak i szczególne osiągnięcia sportowe.

Podczas piątkowych uroczystości w gminnych szkołach nagrody wójta za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie odebrało 36 prymusów. Z kolei 81 uczniów zostało docenionych za swoje osiągnięcia sportowe.

Łączna kwota nagród naukowych wyniosła 5300 zł, natomiast sportowych - 6450 zł.

Serdecznie gratulujemy nie tylko nagrodzonym uczniom, ale także ich rodzicom, opiekunom i nauczycielom. Teraz, po całym roku wytężonej pracy, czas na zasłużone dwa miesiące odpoczynku.

Nagrody wójta dla najzdolniejszych uczniówNagrody wójta dla najzdolniejszych uczniów