Sołtysi rozmawiali o bezpieczeństwie na terenie gminy

2017-06-16

Sołtysi rozmawiali o bezpieczeństwie na terenie gminy

Głównym tematem czerwcowej narady sołtysów było bezpieczeństwo na terenie gminy Dzierżoniów. Sołtysi spotkali się z przedstawicielami policji. Posiedzenie odbyło we wtorek 13 czerwca w sali narad Urzędu Gminy.

W spotkaniu wzięli udział zaproszeni goście: Naczelnik Wydziału Prewencji KPP w Dzierżoniowie asp. szt. Dariusz Szmigielski oraz dzielnicowi: asp. szt. Andrzej Kłos i asp. szt. Arkadiusz Szachniewicz.

Funkcjonariusze poinformowali sołtysów o różnego rodzaju akcjach i programach zwiększających bezpieczeństwo, a także o działaniach prewencyjnych podejmowanych przez Komendę Powiatową Policji w Dzierżoniowie.

Dzielnicowi opowiedzieli z kolei o problemach, z jakimi na co dzień się stykają. Przedstawili również plany działań priorytetowych, które realizowane są na terenie naszej gminy.

Kolejna narada sołtysów odbędzie się 11 lipca.

Sołtysi rozmawiali o bezpieczeństwie na terenie gminySołtysi rozmawiali o bezpieczeństwie na terenie gminy