Wyjątkowi goście w Ostroszowicach i Piławie Dolnej

2017-06-12

Wyjątkowi goście w Ostroszowicach i Piławie Dolnej

W ramach projektu International Summer Semi-Camps od 5 do 25 czerwca szkoły w Ostroszowicach i Piławie Dolnej goszczą studentów zrzeszonych w międzynarodowej organizacji AIESEC.

Studenci przyjechali z wielu zakątków świata: w Ostroszowicach przebywają wolontariusze z Hongkongu, Sri Lanki i Istambułu, a w Piławie Dolnej z Turcji, Indii oraz z Tajlandii.

Podczas swojego pobytu studenci będą prowadzić zajęcia i warsztaty w obszarze edukacji kulturowej, językowej i aktywnego wypoczynku. Ich zadaniem będzie również przekazanie uczniom i przedszkolakom wiedzy na temat ochrony środowiska i ekologii.