Ciąg dalszy modernizacji Sali Kominkowej

2017-05-31

Ciąg dalszy modernizacji Sali Kominkowej

Zakończono kolejny etap modernizacji Sali Kominkowej w Uciechowie. Tym razem wyremontowane zostały dwie łazienki oraz sala, w której znajduje się kominek. Inwestycję w całości sfinansowano ze środków Funduszu Sołeckiego.

Roboty budowlane wykonali systemem gospodarczym pracownicy zatrudnieni w Urzędzie Gminy Dzierżoniów.

Wkrótce zakończony zostanie również remont w drugiej (dużej) sali znajdującej się na terenie obiektu. Położona została tam już terakota i obecnie trwają prace wykończeniowe.