2017-05-17

Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej - debata w bibliotece

Zapraszamy do udziału w debacie organizowanej w ramach projektu "Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej". Podstawowym założeniem inicjatywy jest oddanie głosu liderom, którzy w rozmaity sposób starają się działać na rzecz społeczności lokalnej.

Debata odbędzie się w czwartek 18 maja o 17:00 w Bibliotece Publicznej Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta w Mościsku.

Na bazie swoich doświadczeń uczestnicy debaty postarają się odpowiedzieć na dwa podstawowe pytania. Po pierwsze, co nas łączy i może stanowić tym samym fundament lokalnej wspólnoty. Po drugie, co można zrobić, żeby wzmacniać to, co nas łączy.

W dniach 15 - 21 maja w lokalnych bibliotekach we wszystkich regionach Polski - zarówno w metropoliach, jak i mniejszych miejscowościach - odbędzie się ponad 50 debat. Zaproszenie do udziału w tej inicjatywie otrzymała również Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów.

Rozwijamy skrzydła Polski lokalnej - debata w bibliotece