Dotacje dla podejmujących działalność gospodarczą

2017-05-09

Dotacje dla podejmujących działalność gospodarczą

W związku z planowanymi naborami wniosków o przyznanie pomocy w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014-2020, zapraszamy na szkolenie dla wszystkich zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej.

Szkolenie będzie dotyczyło przygotowania dokumentacji konkursowej oraz warunków naboru ogłaszanego przez Lokalną Grupę Działania "Ślężanie" w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w poniedziałek 15 maja 2017 r. w godz. 15:00 - 20:00. Spotkanie odbędzie się w sali narad (pok. 217) Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1.

Zapisy na szkolenie odbywają się telefonicznie pod numerem 71 31 62 171 lub mailowo: info@sleza.pl.

W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt z Biurem LGD:
Stowarzyszenie "Ślężanie - Lokalna Grupa Działania"
ul. Kościuszki 7/9, 55-050 Sobótka
www.slezanie.eu

W załączeniu harmonogram szkoleń w pozostałych gminach wchodzących w skład Stowarzyszenia "Ślężanie": do pobrania