Za nami kolejna edycja Marcowej Kobieterii

2017-03-06

Za nami kolejna edycja Marcowej Kobieterii

Lata dwudzieste i trzydzieste XX w. były motywem przewodnim tegorocznej, ósmej już "Marcowej Kobieterii". Aktywne kobiety z gminy Dzierżoniów świętowały w ten sposób zbliżający się Dzień Kobiet.

Spotkanie odbyło się w sobotę 4 marca w Ostroszowicach. Organizatorki, czyli przedstawicielki sołectw Ostroszowice i Jodłownik, zadbały o wystrój sali, poczęstunek i oprawę artystyczną. Ich zaangażowanie sprawiło, że kolejna edycja wydarzenia była równie udana jak poprzednie.

Spotkanie uświetniły przedstawicielki zaprzyjaźnionych organizacji i instytucji z terenu powiatu dzierżoniowskiego. Swoją obecnością zaszczyciła nas również Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Ewa Mańkowska.

"Marcowa Kobieteria" jak co roku była okazją nie tylko do dobrej zabawy, ale także do integracji. Taka formuła imprezy już po raz kolejny pokazała kreatywność, duży dystans i poczucie humoru lokalnych liderek.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia. Już teraz zapraszamy na jego kolejną edycję - w 2018 roku organizatorkami imprezy będą panie z Nowizny.