Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Gogolina na Gminnym Kolędowaniu!

2017-01-26

Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Gogolina na Gminnym Kolędowaniu!

Gminny Koncert Kolęd już w najbliższą niedzielę w Piławie Dolnej! Będzie to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na żywo występ naszego gościa specjalnego - Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Gogolina.

Orkiestra liczy 55 muzyków w wieku od 12 do 30 lat. W skład towarzyszącego im instrumentarium wchodzą klarnety, flety, fagot, oboje, saksofony, róg, trąbki, tenory, waltornie, puzony, perkusja i gitara basowa. Tych młodych i utalentowanych artystów gościliśmy już w 2015 roku podczas Dożynek Gminnych w Roztoczniku.

Próbkę ich talentu można zobaczyć na nagraniach z występów:

W niedzielę swoje aranżacje znanych kolęd i pastorałek zaprezentują również zespoły: Con-Moto, Cord, Katarzynki, Macieje, Pojana, Uciecho-Wianki oraz soliści ze szkół podstawowych gminy Dzierżoniów.

Zapraszamy do wspólnego kolędowania! Zaczynamy o godz. 15:00 w sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Piławie Dolnej.

Szczegółowe informacje na plakacie.