2016-12-07

Mikołajki we Włókach

4 grudnia 2016 r. w Sali Integracji Społecznej we Włókach odbyło się spotkanie dzieci z Mikołajem. Zabawa dla najmłodszych mieszkańców rozpoczęła się od zabaw przy pięknie ubranej choince.

Dzieci bawiły się, naśladowały Mikołaja oraz trenowały różne okrzyki. Te wszystkie zadania miały je przygotować na przybycie długo oczekiwanego gościa. Kiedy nastąpił ten moment, zapanowała wśród nich wielka radość. Dzieci odważnie podchodziły do Mikołaja i dziękowały za prezenty. Każde z nich mogło też zrobić sobie z przybyszem z dalekiego kraju pamiątkowe zdjęcie na tle choinki.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom za pomoc w organizacji Mikołajek.

Sołectwo Włóki

Mikołajki we WłókachMikołajki we WłókachMikołajki we WłókachMikołajki we WłókachMikołajki we WłókachMikołajki we WłókachMikołajki we WłókachMikołajki we Włókach