Forum Kobiet Przedsiębiorczych już 21 października

2016-10-12

Forum Kobiet Przedsiębiorczych już 21 października

Organizowane od czterech lat forum jest lokalnym świętem kobiet, promującym przedsiębiorczość oraz rozwój osobisty i zawodowy mieszanek Ziemi Dzierżoniowskiej. To również okazja do wyboru i przyznania tytułu "Kobieta Przedsiębiorcza 2016 roku".

O tytuł mogą się ubiegać kobiety aktywnie działające na terenie Ziemi Dzierżoniowskiej. Serdecznie zachęcamy mieszkanki naszej gminy do zgłoszenia swojego udziału w konkursie. Formularze zgłoszeniowe oraz regulaminy dostępne są pod adresem: www.dzierzoniow.pl/pl/news/forum-kobiet-przedsi-biorczych-2016

W ramach forum, które odbędzie się 21 października o godz. 17:00 w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury, przeprowadzony zostanie również konkurs na najciekawszą kobiecą torebkę, prezentujący pomysłowość i osobowość uczestniczek.

Uczestniczkom forum szczególnie polecamy wystąpienie Anny Wawrzyniak (psycholog, akredytowany coach ICF, certyfikowany trener biznesu, praktyk NLP, wykładowca uczelni wyższych). Warta uwagi jest również część artystyczna i wydarzenia towarzyszące, m.in. pokaz mody - od S do XXL, metamorfozy, warsztaty z ciekawą tematyką kobiecą - "Brafitting" (krótki przewodnik po świecie bielizny), "Mobilna kobieta" (top 5 aplikacji dla kobiet), "Zdrowie i wygląd jest w naszych rękach", a także loteria wizytówkowa, w której można wygrać ciekawe nagrody ufundowane przez sponsorów.

Patronem IV Forum Kobiet Przedsiębiorczych jest Stowarzyszenie "Aktywność Kobiet". Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta w Dzierżoniowie, pokój nr 4 (parter), tel. 74 645 08 79 lub 74 645 08 68.