2016-09-28

XIV Spotkania Artystyczne Seniorów w Międzyzdrojach

Rekordowa liczba uczestników zagościła w tym roku na Spotkaniach Artystycznych Seniorów w Międzyzdrojach. Czternasta edycja zgromadziła ponad 500 osób z różnych zakątków Polski.

Wśród 43 grup i solistów znalazły się także zespoły z naszej gminy. Daleka droga i zmiana klimatu nie spowodowały na szczęście problemów z głosem. Komisja działająca w Międzynarodowym Domu Kultury w składzie: Anna Sobierajska, Brygida Borecka, Daniel Źródlewski, po wysłuchaniu 25 prezentacji artystycznych, postanowiła przyznać jedno z wyróżnień Męskiemu Zespołowi Śpiewaczemu "Cord" z Piławy Dolnej.

Nagrodę Dyrektora Międzynarodowego Domu Kultury w Międzyzdrojach przyznano Wojciechowi Klausowi. I miejsce zdobył z kolei Zespół Kameralny "Con Moto" z Piławy Dolnej.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Więcej informacji oraz relacja fotograficzna:
www.mdkmiedzyzdroje.com/index.php?site=galeria&id_wiad=1946