2008-02-22

Halowy otwarty turniej piłki nożnej

Halowy otwarty turniej piłki nożnej został rozegrany 12 lutego w hali dzierżoniowskiego OSiR-u. Uczestniczyło w nim 10 drużyn.

1. miejsce zajęła drużyna LKS Roztocznik I w składzie: Mateusz Break, Mateusz Pocztarek, Mateusz Stodolny, Mariusz Paszkowski, Grzegorz Koźmińczuk, Piotr Chlipała, Mateusz Winecki; opiekun Bogdan Fudali.
  2. miejsce wywalczyła Piława Dolna I w składzie: Mariusz Kucharek, Marcin Błażkiewicz, Michał Błaszkiewicz, Sebastian Radliński, Grzegorz Kucharek, Arkadiusz Majewski; opiekun Tomasz Piątkowski.
  3. miejsce przypadło w udziale drużynie LKS "Zieloni" Łagiewniki w składzie: Tomasz Sajan, Michał Szkarłat, Krzysztof Raguza, Łukasz Maciejowski, Sebastian Eisler, Wiktor Stępniak, Wojciech Jasnosz, Marcin Sobczyk, Krzysztof Lazarek, Grzegorz Szczurowski; opiekun Bartłomiej Bartodziej.

Pozostałe miejsca zajęli: LKS "Niemczanka" Niemcza, LKS "Victoria" Tuszyn, LKS Roztocznik II, LKS "Sparta" Ostroszowice, MKS "Pogoń" Pieszyce, LKS Mościsko i Piława Dolna II.

Dyplomy, puchary i medale wręczyła Danuta Sitnik - członek Zarządu Powiatu. Turniej sędziowali Jan Kuniawski i Zbigniew Owczarek. Organizatorem turnieju było Starostwo Powiatowe w Dzierżoniowie.