2008-02-14

Nowy Rok witamy sukcesami ...

Z wielką radością i satysfakcją informujemy, że wychowankowie i uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku zajmują zaszczytne I miejsca !
- A gdzie ?

W XII Konkursie Przedstawień Bożonarodzeniowych "Pójdźmy wszyscy..." w Bielawie. W dniu 25 stycznia 2008 r. I miejsce zajęła grupa oddziału "0", przygotowana przez p. Henrykę Latacz. Oprócz pięknej statuetki i dyplomu dzieci otrzymały nagrodę pieniężną, którą przeznaczą na wspólną wycieczkę.

Dnia 7 lutego 2008 r. w Uciechowie odbyła się XI edycja Gminnego Konkursu Ortograficznego klas III "Z ortografią za pan brat". Najtrudniejszym zadaniem konkursu, znacznie przewyższającym "normalny" poziom umiejętności trzecioklasistów, jest dyktando. Tym razem dotyczyło ono sylwetki największego polskiego kompozytora Fryderyka Chopina.

Wśród 15 uczestników konkursu I miejsce "wywalczył" uczeń klasy III naszego Zespołu - Daniel Dąbrowski, przygotowany do konkursowych zmagań przez p. Annę Filozof.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich laureatów, nauczycielek i rodziców, którzy wspierali poczynania swoich dzieci! Tak trzymać przez cały rok 2008 !

Opr. Krystyna Chrostowska