Salonik Kobiet Ambitnych prosi o wsparcie

2016-08-18

Salonik Kobiet Ambitnych prosi o wsparcie

Kochani, wspólnie z grupą kilku niesamowitych Pań działających jako Salonik Kobiet Ambitnych przy bibliotece w Ostroszowicach zgłosiłyśmy się do konkursu "Kobiety na start" zorganizowanego przez czasopisma "Gospodyni" i "Tygodnik Poradnik Rolniczy" dla Kół Gospodyń Wiejskich oraz innych organizacji kobiecych działających na terenach wiejskich.

Od października 2015 roku przeszłyśmy kilka etapów konkursowych zmagań. Przed nami meta. Reprezentujemy nie tylko naszą cudną wieś Ostroszowice, gminę czy powiat. Decyzją konkursowego jury, jako jedyne z województwa dolnośląskiego jesteśmy w pierwszej szesnastce w kraju...

Zrobiłyśmy wszystko co w naszej mocy.

PROSIMY! Wysyłajcie sms-y o treści KNS.1 na nr 7148 - to tylko 1,23 zł z VAT. Głosowanie trwa do 31 sierpnia 2016 godz. 23:59.

Salonik Kobiet Ambitnych