2016-08-01

"Orzeł" mistrzem!

Już po raz dziewiąty Ludowe Kluby Sportowe z terenu naszej gminy zmierzyły się ze sobą w turnieju piłkarskim o puchar i nagrodę Wójta Gminy Dzierżoniów. W sobotę 30 lipca Centrum Kulturalno-Sportowe w Uciechowie zamieniło się w arenę prawdziwych piłkarskich zmagań i wielkich emocji.

W Nocnych Mistrzostwach Gminy Dzierżoniów w Piłce Nożnej rywalizowało siedem zespołów: LKS Dobrocin, LKS Mościsko, LKS "Sparta" Ostroszowice, LKS "Błękitni" Owiesno, LKS "Orzeł" Piława Dolna, LKS Roztocznik i LKS "Koliber" Uciechów.

Po zaciętej sportowej rywalizacji najlepsza okazała się drużyna z Piławy Dolnej. Drugie miejsce zajęli zawodnicy LKS Dobrocin, a trzecie - ex aequo - LKS Roztocznik i LKS "Błękitni" Owiesno.

Nagrody ufundowane przez gminę Dzierżoniów oraz partnera imprezy - firmę FESTA SPORT wręczali: Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski i jego zastępca Jolanta Zarzeka. Nagrodę specjalną dla zwycięzców turnieju prywatnie ufundował wójt Marek Chmielewski.

Podczas turnieju nie zabrakło też innych atrakcji - efektowny taniec ognia zaprezentowała grupa "Luminis", a imprezę tradycyjnie zakończyła wspólna zabawa pod gwiazdami.

Dziękujemy wszystkim tym, którzy już po raz kolejny zaangażowali się w organizację wydarzenia: Ludowemu Klubowi Sportowemu "Koliber" Uciechów, członkom Stowarzyszenia "Uciechów - Moja Wieś", a także mieszkańcom i sołtys Uciechowa Elżbiecie Filipek.

Orzeł mistrzem!Orzeł mistrzem!Orzeł mistrzem!Orzeł mistrzem!Orzeł mistrzem!Orzeł mistrzem!Orzeł mistrzem!Orzeł mistrzem!Orzeł mistrzem!Orzeł mistrzem!Orzeł mistrzem!Orzeł mistrzem!Orzeł mistrzem!Orzeł mistrzem!Orzeł mistrzem!