Paweł Juraszek na wrocławskich Mistrzostwach Okręgu

2016-06-17

Paweł Juraszek na wrocławskich Mistrzostwach Okręgu

W dniach 11 - 12 czerwca 2016 r. we Wrocławiu odbyły się Otwarte Letnie Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego w pływaniu na basenie 50 m. W zawodach udział wzięło 248 zawodników z 36 klubów. Klub MKS "Dziewiątka" reprezentowało 13 zawodników, podopiecznych trenera Andrzeja Wojtala.

Paweł Juraszek wywalczył dwa złote medale na dystansach 50 m (22.25) oraz 100 m (52.02) stylem dowolnym.

Wynik uzyskany przez Pawła na dystansie 50 m stylem dowolnym jest lepszy od minimum kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich. Jest to niezbity dowód na to, że jego doskonały wynik podczas opisywanych już przez nas mistrzostw Polski w Szczecinie nie był przypadkowy.

W punktacji wielobojowej za dwa najlepsze starty Paweł Juraszek zajął pierwsze miejsce.

Gratulujemy!

Paweł Juraszek na wrocławskich Mistrzostwach OkręguPaweł Juraszek na wrocławskich Mistrzostwach Okręgu