Zawody Ochotniczych Straży Pożarnych

2016-06-07

Zawody Ochotniczych Straży Pożarnych

W sobotę 4 czerwca 2016 r. w Niemczy odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze, w których wzięło udział 11 drużyn seniorów oraz 5 drużyn młodzieżowych.

Zawody rozegrane zostały w konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7x50 m z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe.

Gminę Dzierżoniów reprezentowali: Ochotnicza Straż Pożarna w Ostroszowicach, która zajęła IV miejsce, a także OSP w Piławie Dolnej, która uplasowała się na XI miejscu.

Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy PSP w Dzierżoniowie bryg. Dariusz Kopa, a sędzią głównym zawodów był mł. bryg. Arkadiusz Kleban.

Wszystkim druhom gratulujemy, a naszym reprezentantom serdecznie dziękujemy za wolę walki. Wasze poświęcenie w zawodach pokazało, że swoje obowiązki wykonujecie z wielkim zaangażowaniem i zawsze jesteście gotowi do niesienia pomocy.