Paweł Juraszek jedzie na Igrzyska Olimpijskie!

2016-06-01

Paweł Juraszek jedzie na Igrzyska Olimpijskie!

Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy poinformować o kolejnym sukcesie Pawła Juraszka - mieszkańca Ostroszowic i stypendysty Wójta Gminy Dzierżoniów.

Młody sportowiec podczas Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu w Szczecinie na dystansie 50 m stylem dowolnym uzyskał minimum na Igrzyska Olimpijskie w brazylijskim Rio de Janeiro, dopływając z czasem 22,13.

W zawodach brało udział ponad 670 zawodników ze 137 klubów z całej Polski. Klub MKS "Dziewiątka" reprezentowali Paweł Juraszek, Kacper Dereń i Karolina Jurczyk, podopieczni trenera Andrzeja Wojtala.

Wielki sukces odniosła też Karolina Jurczyk, która podczas eliminacji, na dystansie 50 m stylem dowolnym (26,20) uzyskała minimum na Mistrzostwa Europy Juniorów na Węgrzech.

Zawodnikom i trenerowi gratujemy sukcesów!

Paweł Juraszek jedzie na Igrzyska Olimpijskie!Paweł Juraszek jedzie na Igrzyska Olimpijskie!Paweł Juraszek jedzie na Igrzyska Olimpijskie!Paweł Juraszek jedzie na Igrzyska Olimpijskie!