POWIATOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

2008-01-03

POWIATOWY OTWARTY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

29 grudnia 2007 r. w hali dzierżoniowskiego OSiR-u odbył się POWIATOWY OTWARTY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ JUNIORÓW o puchar Senatora RP Stanisława Jurcewicza

Uzyskane wyniki:

• PIŁAWIANKA Piława Górna - Mościsko I 4:0
  • ORZEŁ Piława Dolna - ORŁY FUDALEGO Roztocznik 6:3
  • BRUKARSTWO POCZTAREK Roztocznik - PRAWDZIWKI Roztocznik 10:1
  • Mościsko II - KOLIBER Uciechów 2:2
  • PIŁAWIANKA Piława Górna - BRUKARSTWO POCZTAREK Roztocznik 0:4
  • ORZEŁ Piława Dolna - Mościsko II 5:1
  • Mościsko I - PRAWDZIWKI Roztocznik 2:0
  • ORŁY FUDALEGO Roztocznik - KOLIBER Uciechów 0:6
  • PIŁAWIANKA Piława Górna - PRAWDZIWKI Roztocznik 12:1
  • ORZEŁ Piława Dolna - KOLIBER Uciechów 1:0
  • Mościsko I - BRUKARSTWO POCZTAREK Roztocznik 0:3
  • ORŁY FUDALEGO Roztocznik - Mościsko II 3:3
mecz o III miejsce w turnieju:
PIŁAWIANKA Piława Górna - KOLIBER Uciechów 1:1 (rzuty karne 1:0)

mecz o I miejsce w turnieju:
ORZEŁ Piława Dolna - BRUKARSTWO POCZTAREK Roztocznik 1:1 (rzuty karne 1:0)

Tabela końcowa:
  1. miejsce: ORZEŁ Piława Dolna w składzie: Grzegorz Kucharek, Mariusz Kucharek, Rafał Kucharek, Kamil Juraszek, Marcin Błażkiewicz, Arkadiusz Majewski, Bartosz Michniewicz; opiekun Tomasz Piątkowski.
  2. miejsce: BRUKARSTWO POCZTAREK Roztocznik w składzie: Mariusz Paszkowski, Piotr Chlipała, Mateusz Break, Mateusz Poczwarek, Mateusz Stodolny, Mateusz Winecki; opiekun Bogdan Fudali.
  3. miejsce: PIŁAWIANKA Piława Górna w składzie: Arkadiusz Smęt, Janusz Tubicz, Kornel Kiraga, Daniel Chłopek, Krzysztof Garbowski, Paweł Nawrocki; opiekun Przemysław Przybyszewski.
  4. miejsce: KOLIBER Uciechów w składzie: Piotr Durski, Bartłomiej Jelonek, Piotr Fleszar, Leszek Bednarz, Roman Szpyrka, Kamil Bób, Kamil Panońsko; opiekun Ryszard Nowak.

Kolejne miejsca: Mościsko II, Mościsko I, ORŁY FUDALEGO Roztocznik, PRAWDZIWKI Roztocznik.

Medale i puchary wręczali: Anna Nowak - dyrektor Biura Senatorskiego oraz Jacek Zamirski - Zastępca Przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS Dzierżoniów

Mecze sędziowali: Mateusz Zamirski i Rafał Szczukowski. Organizatorem turnieju było Powiatowe Zrzeszenie LZS Dzierżoniów