2016-03-22

Program Rodzina 500 Plus

Informujemy, że wnioski o świadczenie wychowawcze w ramach programu Rodzina 500 Plus dostępne są w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1, w pokoju nr 113, w godzinach pracy OPS.

Można je również pobrać w wersji elektronicznej ze strony BIP ośrodka, a także poniżej - w załącznikach do niniejszej informacji.

Wypełnione wnioski będzie można składać w Ośrodku Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów już od 1 kwietnia 2016r.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców gminy, w okresie od 1 do 30 kwietnia 2016 r. wnioski na świadczenie wychowawcze będą przyjmowane również w pokoju nr 216 (I piętro) Urzędu Gminy Dzierżoniów przy ul. Piastowskiej 1 w godzinach 7:30 - 18:00.

Jeśli wniosek zostanie złożony w ciągu pierwszych 3 miesięcy, tj. w kwietniu, maju lub czerwcu, rodzice dostaną wyrównanie wstecz - od 1 kwietnia 2016 r. W kolejnych miesiącach, tj. od lipca 2016 r. świadczenie będzie wypłacane od miesiąca, w którym złożono wniosek.

Do pobrania: