2015-12-28

Razem przy choince

W dniu 23 grudnia 2015 r. w Ośrodku Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów już po raz kolejny odbyło się spotkanie w ramach projektu socjalnego "Razem przy choince". Celem przedsięwzięcia było umocnienie więzi rodziców z dziećmi oraz podtrzymywanie i szerzenie tradycji świątecznych.

Spotkanie w Sali Konferencyjnej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Ochrony Zdrowia w Dzierżoniowie zorganizowali pracownicy socjalni Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów. W zabawie wzięło udział 26 dzieci wraz z rodzicami, pracownicy ośrodka oraz przedstawiciele BZ WBK Oddział w Dzierżoniowie. W spotkaniu uczestniczył również Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski, który wraz z dziećmi wykonał wiele oryginalnych ozdób choinkowych.

Na zakończenie spotkania pracownicy Banku Zachodniego WBK Oddział w Dzierżoniowie wręczyli dzieciom paczki sfinansowane przez Fundację BZ WBK S.A im. Stefana Bryły. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, a zabawa sprawiła wiele radości wszystkim uczestnikom oraz organizatorom.

Słodki poczęstunek oraz materiały papiernicze zapewnili sponsorzy spotkania:

• BZ WBK Oddział w Dzierżoniowie
  • Kaufland Supermarket w Dzierżoniowie
  • "Marys" Piekarnia - Ciastkarnia Rybak Marek i Ryszard z Niemczy
  • PH Włodek, Dawid Włodek z Uciechowa
  • Bogusław Parysz SODIBO sp.zo.o. w Dzierżoniowie
  • Centrum Papiernicze Grupa TONER, Przemysław Powązka w Dzierżoniowie

OPS Gminy Dzierżoniów planuje kolejne przedsięwzięcia, których celem będzie integracja i wsparcie nie tylko najmłodszych, ale i starszych mieszkańców gminy.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.

Razem przy choinceRazem przy choinceRazem przy choinceRazem przy choinceRazem przy choinceRazem przy choinceRazem przy choince