2015-12-17

Wigilijne spotkanie podopiecznych OPS

W dniu 16 grudnia 2015 roku o godzinie 12:00 w Pensjonacie Zespołu Szkół nr 2 w Dzierżoniowie odbyła się kolejna już Wigilia zorganizowana przez Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Dzierżoniów dla podopiecznych Ośrodka.

W Wigilii uczestniczył Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski oraz pracownicy OPS. Uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem, złożyli sobie najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne oraz spróbowali tradycyjnych potraw wigilijnych. W nastrój zbliżających się świąt Bożego Narodzenia wprowadził gości koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Macieje z Ostroszowic pod kierownictwem Wojciecha Klausa.

Wigilijne spotkanie podopiecznych OPSWigilijne spotkanie podopiecznych OPSWigilijne spotkanie podopiecznych OPS