2015-12-09

Nowa Rada Sołecka we Włókach

Wybory uzupełniające do Rady Sołeckiej były jednym z najważniejszych tematów zebrania wiejskiego, które odbyło się 3 grudnia we Włókach. W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski.

W wyniku tajnego głosowania nowymi członkami Rady Sołeckiej wsi Włóki zostali: Kacper Adamek, Damian Łozowicki, Jerzy Koszało, Olga Parzonka, David Smolarz, Zbigniew Stępień oraz Elżbieta Sakowicz. Nowym przewodniczącym Rady został Damian Łozowicki, zastępcą przewodniczącego pozostała natomiast Stanisława Wierzbicka.

Podczas zebrania mieszkańcy poruszyli także inne istotne dla sołectwa kwestie, takie jak budowa chodnika, opłaty za wodę i ścieki, podatki, oświetlenie uliczne oraz oznakowanie wjazdu do miejscowości.