Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Dzierżoniów

2015-11-26

Plan gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Dzierżoniów

W dniach od 30 listopada do 20 grudnia 2015 roku na terenie Gminy Dzierżoniów będzie prowadzona ankietyzacja w związku z przystąpieniem gminy do realizacji "Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Dzierżoniów".

Ankieterzy odwiedzający budynki jednorodzinne zlokalizowane na terenie gminy wyposażeni będą w odpowiednie identyfikatory a także będą posiadać kopię pisma podpisanego przez Wójta Gminy Dzierżoniów.

Ankieter na żądanie właściciela posesji ma obowiązek do wylegitymowania się przed osobą udzielającą odpowiedzi na ankietę. Ankieta dotyczy budynku mieszkalnego, w którym znajduje się źródło ogrzewania. Ankieta nie zawiera danych osobowych.

Dane pozyskane z ankiety służą tylko i wyłącznie do opracowania "Planu gospodarki niskoemisyjnej dla Gminy Dzierżoniów".

Wypełnienie ankiety nie jest obowiązkowe jednak od ilości ankiet zależeć może kształt i zakres Planu gospodarki niskoemisyjnej.

W razie jakichkolwiek wątpliwości bądź pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 603-554-308 lub 74-832-56-86.