Coroczne spotkanie lokalnych liderów za nami

2015-11-24

Coroczne spotkanie lokalnych liderów za nami

Członkowie Partnerstwa Lokalnego gminy Dzierżoniów spotkali się 20 listopada, aby podsumować kolejny rok pracy oraz czwarty rok swojej działalności. Tegoroczne spotkanie lokalnych liderów utrzymane było w konwencji "pasowania na pierwszaka".

W tym roku świętowaliśmy powstanie Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Nowo powołani radni złożyli uroczyste ślubowanie, w czasie którego przyrzekli, że będą wspólnie pracowali na rzecz rozwoju III sektora.

Gminne organizacje przyjęły także w poczet członków Partnerstwa Lokalnego nowego partnera - fundację "Pokolorujmy szarość" z Dobrocina.

Tradycyjnie nie zabrakło też wspólnych zabaw i humorystycznych konkursów.

Uroczystość swoją obecnością zaszczycili: Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Ewa Mańkowska, Dyrektor Wydziału Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Woj. Dolnośląskiego Paweł Czyszczoń, prezes Fundacji Rozwoju Ekonomii Społecznej Zenon Matuszko, Wójt Gminy Dzierżoniów Marek Chmielewski oraz Zastępca Wójta Jolanta Zarzeka.

Serdecznie dziękujemy wszystkim organizacjom i stowarzyszeniom, które jak co roku niezwykle aktywnie włączyły się w organizację wydarzenia.

Do zobaczenia za rok!